ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2018/2019

UDÁLOSTI PŘED NÁMI
23.01.2019
START do školy
adaptační program
pro předškoláky
od 10:00 hod.
30.01.2019
MŠ - výukový program
O povolání
31.01.2019
PROJEKTOVÝ DEN + Výpisy VYSVĚDČENÍ
1. st. do 11:35 hod.
2. st. do 12:30 hod.
01.02.2019
Pololetní prázdniny
06.02.2019
Preventivní program:
1., 2., 3., 5., 6. a 9. ročník
08.02.2019
Mladý chemik
krajské kolo soutěže
17.02.2019
Jarní prázdniny
11.2. - 17. 2. 2019
20.02.2019
Divadlo 1. stupeň
Znojmo
27.02.2019
Divadlo ve škole
"Devatero pohádek"
1. stupeň
"Fenomén Karel Čapek"
2. stupeň
27.02.2019
Lipka Brno
"Když se řekne sex"
8. ročník

Podzimní prázdniny připadnou na pondělí 29. října a úterý 30. října 2018.

Vánoční prázdniny budou zahájeny v sobotu 22. prosince 2018 a skončí ve středu 2. ledna 2019. Vyučování začne ve čtvrtek 3. ledna 2019.

Jednodenní pololetní prázdniny připadnou na pátek 1. února 2019.

Jarní prázdniny v délce jednoho týdne proběhnou od 11. února do 17. února 2019.

Velikonoční prázdniny připadnou na čtvrtek 18. dubna 2019, pátek 19. dubna 2019 je tzv. ostatním svátkem podle zákona č. 245/2000 Sb., o státních svátcích, o ostatních svátcích, o významných dnech a o dnech pracovního klidu, ve znění pozdějších předpisů.

Hlavní prázdniny budou trvat od soboty 29. června 2019 do neděle 1. září 2019.

Celoroční sběr starého papíru

Sbíráme starý papír, letáky, časopisy, noviny, knihy a papírové kartony.

Odevzdaný papír by neměl obsahovat jakékoliv nežádoucí příměsi (kov, plast, dřevo apod.).

Papír stačí odložit vedle školy na obvyklém místě.

Děkujeme, že spolu s námi pomáháte životnímu prostředí.

yes smiley

1 tuna starého papíru "zachrání" 17 stromů.

Výtvarná soutěž "Ahoj prázdniny" září
Adaptační pobyt - 6. ročník září
Projektové dny září-červen
Preventivní programy září-červen
Soutěž v podnikání září-prosinec
Návštěva divadelních představení - 1. i 2. stupeň září-červen
Noc světel říjen
Přírodovědný klokan říjen
Logická olympiáda říjen
Zamykání zahrady říjen
Návštěva knihovny J. Mahena - Brno + památky říjen
Ekologické programy - Lipka - 1. i 2. stupeň říjen-květen
Start do školy říjen-červen
Soutěž všeználek listopad
Planetárium - 2. stupeň listopad
Společná schůzka s rodiči listopad
Školní turnaj v dámě listopad
Příběhy bezpráví listopad
Jeden svět na školách - dok. film - 2. st. list.-květ.
Olympiáda z finanční gramotnosti prosinec
Investování hrou prosinec
Mikulášská nadílka pro MŠ prosinec
Vánoční jarmark prosinec
Rozsvěcování vánočního stromu - Loděnice prosinec
Advent - zpívání a lidové tradice prosinec
Zápis žáků do 1. ročníku duben
Zeměpisná olympiáda – školní kolo únor
Pythagoriáda únor
Český jazyk - olympiáda únor
Karneval únor
Biologická olympiáda únor-březen
Matematická soutěž Klokan březen
Dějepisná olympiáda březen
Matematická olympiáda březen
Stolní tenis - soutěž březen
Návštěva úřadu práce – 8. ročník duben
Beseda s policií - 1. i 2. stupeň duben
Soutěž mladých cyklistů II. stupeň duben
Dopravní den I. stupeň - Miroslav duben
Noc se zajímavými příběhy „ Rosteme s knihou“ květen
Program na Den matek květen
Turnaj v přehazované květen
Exkurze JE Dukovany + plavba lodí květen
Děti dětem – projekt 9. ročníku červen
Ekologický den „Za čistou Zemi“ červen
Olympiáda naruby I. stupeň – ZŠ Jez. - Maršovice červen
Sportovní den – II. stupeň červen
Akademie červen
Slavnostní ukončení školního roku s rodiči červen

 

TOPlist
aktualizováno: 16.01.2019 13:41:50