Předmětové olympiády

Soutěž v anglickém jazyce

Konverzační soutěž s důrazem na ústní projev - školní kolo

kategorie IA - pro žáky 6. a 7. ročníků základních škol - probíhá ve školním a okresním kole

1. místo: Vojtěch Berger              6. roč.            70,5 bodů
2. místo: Natálie Peterková         6. roč.            63,5 bodů
3. místo: Hana Pálková                7. roč.            62 bodů

kategorie IIA - pro žáky 8. a 9. ročníků zákaldních škol - probíhá ve školním, okresním, krajském a ústředním kole

1. místo: Martin Kölbl                   9. roč.            94,5 bodů
              Ema Strapinová             8. roč.            94,5 bodů
2. místo: Simona Formanová       8. roč.            75 bodů
3. místo: Natálie Coufalová          9. roč.            72 bodů

EMA STRAPINOVÁ, žákyně 8. ročníku, se zúčastnila KRAJSKÉHO kola Olympiády v anglickém jazyce a umístila se na obdivuhodném 2. místě. Nutno však zdůraznit, že k celkovému vítězství jí chyběl opravdu jen krůček, konkrétně se jednalo o 0,5 bodu.


Biologická olympiáda

Více info najdete zde.

Téma: Detektivem v přírodě

kategorie D – určena pro žáky 6. a 7. ročníků základních škol, 1. a 2. ročníků osmiletých gymnázií - probíhá ve školním a okresním (obvodním) kole, příp. dle rozhodnutí krajské komise v krajském kole

1. místo: Viktor Kousal            7. roč.            46 bodů
2. místo: Bára Machálková      7. roč.            42 bodů
3. místo: Jana Šilberská           6. roč.            34 bodů

kategorie C – určena pro žáky 8. a 9. ročníků základních škol, 3. a 4. ročníků osmiletých gymnázií, 1. a 2. ročníků šestiletých gymnázií, probíhá ve školním, okresním (obvodním) a krajském kole

1. místo: Martin Kölbl               8. roč.            37 bodů

      kategorie C kategorie D
školní kola     do 10. 2. 2017 (pá) do 10. 2. 2017 (pá)
okresní kola     20.4.2017(čt) 10.4.2017(po)
krajská kola     17. 5. 2017 (st) 25. 5. 2017 (čt)
ústřední kolo     ------ ------

Vítězům gratulujeme a přejeme hodně štěstí při sbírání zkušeností v okresních kolech soutěže, která se uskuteční ve Zbýšově 10.  4. 2017 (kategorie D) a 20. 4. 2017 (kategorie C).
 


Matematická olympiáda

kategorie 1. kolo  - Domácí 2. kolo  3. kolo 
1. trojice úloh 2. trojice úloh Okresní Krajské
Z5

30. 11. 2016

6. 1. 2017

24. 1. 2017

-
Z6, Z7, Z8 5. 1. 2017 15. 3. 2017 4. 4. 2017 -
Z9 30. 11. 2016 6. 1. 2017 24. 1. 2017 14. 3. 2017

Poznámka: Dva termíny u 1. kola znamenají termín odevzdání první a druhé trojice úloh.

Zadání úloh naleznete zde.
 


TOPlist
aktualizováno: 18.05.2018 11:04:10